A je to tu. Zase nový rok. Tak Blinnker želám ti hlavne, aby bol Blinnker pre každého synonymom dobrého priateľa na cestách aj necestách, aby si tu každý našiel kúsok miesta, kam sa bude rád vracať, kde môže získať potrebné informácie, ale môže sa o ne aj podeliť, aby tu našiel nových priateľov, priaznivcov a fanúšikov motorizmu v akejkoľvek podobe.
Nech sa ti darí Blinnker

Minulí víkend nás opustil veľký fanúšik motorizmu Martin Smolík, moderátor Autosalonu na Prime. Tu je spomienka kolegov a určite aj priateľov, veď mali spoločnú lásku - motorizmus.
Veľká škoda

Ponuka pracovného miesta - Vodič plachtovej dodávky.
Stačí VP sk. B. Jazdí sa v rámci EÚ, prevažne CZ, DE, AT. Vodič je každý víkend a sviatky doma. Práca na TPP s adekvátnym finančným ohodnotením. Vodič by mal mať prax s vedením dodávky (plachta, skriňa v EÚ).

Životopis posielajte na doprava.skanzat@gmail.com.

Telefonický kontakt: 0919 225 045

Auto pre ženuAuto pre ženuwww.blinnker.com/pagid/4350

Interiér a výbava ST Line sú viac ako vyhovujúce, a ešte k tomu aj neskutočne krásne doladené. Veľký farebný displej na prístrojovej doske ponúka intuitívne ovládanie, ktoré zvládne každý. Aj ja #autofans #autoprezenu #ford #focus #stline #veronikamihalikova

Focus nie je Fiesta | Autofans.skVyznávači nemeckej značky s americkými koreňmi Ford mi dajú určite za pravdu. Pre nás ženy sú autá väčšinou modré, čierne, biele. Focus, ktorý som mala mož...https://autofans.joj.sk/focus-nie-je-fie…

Nová svetlá v Martine.
Od včera fungujú nové svetlá pri obchoďáku Galéria. Informácia bola, že sú inteligentné, ale to asi preto, že používajú až tri farby. Predtým sme mali v tomto úseku kolóny len v špičke, teraz priebežne celý deň.

Termín dokončenia diaľnice sa opäť posúva.
Obchvat Ružomberka, ktorý je súčasťou diaľnice D1 mal byť podľa stavbárov ukončený tento rok. Ešte v lete si boli páni z NDS istý, že sa dodrží posledný dohodnutý termín koniec roku 2021. No nie je to tak. Termín sa opäť posúva a to na polovicu roku 2022. Príčinou sú nepredvídateľné geologické podmienky. Okrem posunutia termínu sa zvyšuje aj cena a predlžuje tunel. Zvýšenie ceny ešte nie upresnené, ale hovorí sa o viac ako 60 miliónov euro (skôr predpokladám blízko k stovke, tam môžu navýšiť cenu štát a Váhostav bez vypísania súťaže). Predĺženie tunela bude o 1,6 kilometra.
Nie som znalí problematiky a tak sa nechám poučiť. Je normálne, že v čase keď mal byť tunel kompletne hotový (nie len diera v zemi) sa zistí, že "tudy cesta nevede"???

snehové podmienky v Martine

nehoda minimálne zdržanie

hliadka

mobilný radar tmavý Passat

Registrace uživatele

Přihlásit se