Auta

Žádná auta k zobrazení.

LAMBORGHINI AVENTADOR( číta sa asentaôor) LP720-4 50 aniversario.Je limitovaná jednotka obmedzená na 200 ks vozidiel 100 na coupé a 100 na roadster. Verzia Aventador vznikla u výrobcu tochto športového vozidla k 50.výročiu výroby LAMBORGHINI v talianskom meste SANTA AGHATA bolognesse. Predstavím ho trocha na Blinnker.sk priaznivcom tejto značky. Pomenovanie do vienka dostal po bojovom býkovi z zo ZARAGOZA španielsko z roku 1993 ktorý získal trôfej de la peňa la madronéra za odvahu v aréne. N a 50.výročie automobilka zahrnula mierne úpravy ako zvýšenie výkonu motora V12 PREKALIBROVALI mu agregát a v karosérii pridali natiahnuté predné prívody vzduchu a areodynamicke rozbočovače.Malé klapky nastaviteľné do strán , nový zadný koniec predstavuje difúzor, expanzívna sieťovina čo zlepšuje vetranie motora a motorového priestoru. Talian pre máj -žltá farba, šumivý žltý lak s transparetnymi časticami na povrchu vysoko reflexívne. Vpredu a vzadu prahy v dvojtonovej farbe giallo maggio a matná čierna semianilínový kožený interier čalunenie v nero ade,terra emilia voliteľné giallo querus žltá s diamantovým vzorom Q citura.

2 fotek

Ojazdené autáOjazdené autáwww.blinnker.com/pagid/2276

Tieto rebríčky jednoducho milujeme. Máte 5 až 10 000 voľných a ničím neviazaných eur a ohromnú chuť vyviesť nejakú hlúposť. Peťo Mihálik z autofans.sk pre vás pripravil 10 spôsobov, ako si užiť šoférovanie s rozumným rozpočtom.

"Základná definícia šoférskeho auta podľa nás je v podstate jednoduchá. Je to auto, ktoré vie ísť nielen slušne rovno, ale hlavne vie veľmi dobre zatáčať a komunikovať s vodičom."

10 šoférskych áut: Part č.2 od 5 do 10 000 € | Autofans.skZákladná definícia šoférskeho auta podľa nás je v podstate jednoduchá. Je to auto, ktoré vie ísť nielen slušne rovno, ale hlavne vie veľmi dobre zatáčať a ...http://autofans.sk/10-soferskych-aut-par…

Registrace uživatele

Přihlásit se