Novinky

Podkapotou.sk: Blinnker.com - sociálna sieť pre motoristov odštartovala veľmi úspešne

06. 06. 2017

Šéf celého projektu, Martin Szotkovski pri uvedení produktu uviedol svoje očakávania: „Našim primárnym cieľom je vytvoriť jednu platformu, na ktorej nájdu motoristi všetky dôležité informácie zo sveta auto-moto, kde bude obsah vytváraný primárne samotnými užívateľmi. Chceme zmeniť spôsob, akým sa kupujú a predávajú autá a poskytnúť užívateľom ďalšiu pridanú hodnotu v podobe doplnkových služieb týkajúcich sa napríklad povinného zmluvného poistenia.

Viac sa dočítate na stránkach podkapotou.sk.

CZECHCRUNCH (CZ): Radek Hulán a jeho automobilová sociální síť Blinnker získává investici přes 16 milionů korun

22. 05. 2017

V české internetové komunitě není jméno Radek Hulán ničím neznámým – věčný odpůrce Applu, propagátor zařízení běžících na Windows a také zakladatel několika společností, mezi kterými je v posledním roce nejvýrazněji vidět sociální síť Blinnker zaměřená na řidiče automobilů, kterou spoluzaložil s Martinem Szotkovskim a Romanem Procházkou a funguje v ní jako CTO.

Prečítajte si článok o aplikácii Blinnker od Václava Bedřicha, z technologického magazínu CZECHCRUNCH.

Hospodárske noviny - finweb: Michal Suchoba z Miller Invest vidí v Blinnker.com veľký potenciál

22. 05. 2017

S novou investíciou má startup Blinnker hodnotu až 3 milióny eur, ako informovala spoločnosť. Pre Miller Invest, a. s., ktorá je na Slovensku známa podporovaním progresívnych startupov, bola investícia do projektu jasnou voľbou.

Ako nás vidí náš investor a prečo si spomedzi všetkých zaujímavých investičných projektov vybral práve Blinnker? To vám všetko objasní Michal Suchoba z investičnej spoločnosti Miller Invest.

Prečítajte si rozhovor Michala Suchobu pre finweb.

TouchIT: BLINNKER je slovenská sociálna sieť pre motoristov. Pokorila hranicu 15-tisíc registrovaných používateľov

22. 05. 2017

Sociálna sieť začala svoju ostrú prevádzku pred necelým mesiacom, dnes má viac ako 15-tisíc registrovaných užívateľov. Počet používateľov sa prejavil aj na počte inzerentov predávajúcich alebo kupujúcich motorové vozidlo.

Viac ako 9 000 používateľov si stiahlo aplikáciu BLINNKER.com z Google Play a ďalších 1 000 používateľov z App Storu. K dispozícii je aj webová stránka www.blinnker.com.

Dnes o nás vyšiel článok v technologickom magazíne TouchIT. Prečítajte si, čo máme práve TU.

Hospodárske noviny - HNTV: Slováci vymysleli jedinečnú sociálnu sieť. Pomôže všetkým, ktorí majú auto

22. 05. 2017

Po Facebooku či Twitteri vznikla nová sociálna sieť s názvom Blinnker. Má spájať fanúšikov áut. O čo presne ide? Ako takáto sieť funguje?

Drahomír Piok z Hospodárskych Novín pozval nášho Martina Szotkovského na rozhovor do populárnej biznis-media platformy, HNTV. Pozrite si rozhovor Draha s Martinom na stránkach Hospodárskych novín.

Startitup.sk - Slovenská aplikácia BLINNKER: Sociálna sieť pre motoristov, kde vybavíš prakticky všetko!

27. 02. 2016

ie som ten typ človeka, ktorý pre streaming zapne Periscope, svoj status zavesí aj na Facebook, aj na Twitter, tú istú fotku ukáže na VSCO aj Instagrame. Môj mobil nie je nabitý aplikáciami a to z jediného dôvodu – mám rád všetky veci pohromade. Možno som nečakal, že niečo podobné nájdem v slovenskej aplikácii, no podarilo sa.

 Viac na startitup.sk

Rebeca.sk - BLINNKER – prvá sociálna sieť pre motoristov

04. 09. 2015

V štúdiu Rádia Rebeca sme privítali vývojárov sociálnej siete pre motoristov – Martina Szotkovského a Romana Procházku. Moderátorovi Viktorovi Mydlovi prezradili, čo nové BLINNKER prinesie.

Více na: Rebeca.sk

SmartMania.cz: Představujeme BLINNKER: Vývojáři z Žiliny chtějí předjet Facebook v autech a na motorkách

31. 08. 2015

BLINNKER je celosvětová sociální síť pro motoristy. Má velké ambice, podporuje od počátku všechny mobilní platformy. Stojí za ní tým investorů ze Slovenska. Prodáte zde své auto, pochlubíte se jím, sledujete a sdílíte dopravní události a pobavíte se o své oblíbené automobilové značce. Staňte se testery a získejte benefity.

Více na: SmartMania.cz

Registrace uživatele

Přihlásit se