S radosťou vám oznamujeme, že 11. novembra sa predalo miliónte hybridné vozidlo značky Toyota v Európe. Gratulujeme šťastnému vodičovi z Düsseldorfu a dúfame, že aj vy prispejete k ďalšiu miliónu na budúci rok

Chceli by ste od Mikuláša dostať tiež takýto darček?

Osemkrát na zdravie pre hybridné automobily! Toyota predala už vyše osem miliónov hybridných vozidiel = úspora 58 miliónov ton CO2 v ovzduší.

Ako prebiehal vývoj dizajnu vozidiel Toyota? Ak ste milovali elegantné tvary našich áut v minulosti, budú sa vám páčiť aj zaoblené tvary najnovšieho kupé!

Surfujte v čase! Video vám ukáže, ako naše úsilie o lepšie pohodlie, ergonómiu a vývoj materiálov ovplyvnilo vzhľad našich palubných dosiek.

Autotest Toyoty Land Cruiser 150 od Rastislava Chválu na Garáž.tv sa tentoraz zameral na praktické vlastnosti – na kufor a na zadné sedadlá.

Toyota Land Cruiser - test praktických vlastností - garaz.tvNa terénnu legendu sme sa pozreli cez praktické vlastnosti a úžitok kufra.http://garaz.dennikn.sk/video/toyota-lan…

Technológia svetlometov sa vyvíja, a tak naše vozidlá môžu získať jedinečnú osobitosť. Aký je váš obľúbený vzhľad Toyoty: formálny, zábavný alebo futuristický?

Toyota Land Cruiser 150 vie na požiadanie kráčať terénom a vodič môže dokonca meniť rýchlosť kráčania bez toho, aby používal pedále. Pozrite si zaujímavé video s Rastislavom Chválom na Garáž.tv.

Toyota Land Cruiser 150 kráča v oráčine - garaz.tvLand Cruiser 150 dokáže v teréne veľa aj pri horších zručnostiach vodiča.http://garaz.dennikn.sk/video/toyota-lan…

Skvelá správa pre Toyotu Mirai! Auto „budúcnosti“ získalo ekologické ocenenie „Environmental Award“ za rok 2015 od rakúskeho autoklubu ARBÖ.

Registrace uživatele

Přihlásit se