Vydali sme sa s novým Outbackom po stopách prvého snehu...vyskúšali ste už ten komfort, ktorý vám ponúka na každom povrchu?

Dohodnite si predvádzaciu jazdu:

Testovacia jazda - Subaru SlovakiaSUBARU - oficiálna webstránka importéra japonských vozidiel pre Slovenskú republiku.http://www.subaruslovakia.sk/testovacia-…

Test Outbacku v časopise Plus 7 dní

Zadný nájazdový uhol 23° u nového Outbacku vám zaručí vynikajúcu priechodnosť v každom teréne.

Neviete sa rozhodnúť pre tú správnu farbu laku vášho nového Outbacku?

Využite naše stránky, ktoré vám s týmto krokom určite pomôžu:

Interiér a exteriér - Subaru SlovakiaSUBARU - oficiálna webstránka importéra japonských vozidiel pre Slovenskú republiku.http://goo.gl/VFNU1T

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru Forestera

Počas bicyklovania, lyžovania, lezenia a iných aktivít v prírode vám pomôžu elektricky ovládané dvere batožinového priestoru. Môžete ich automaticky otvoriť alebo zavrieť pomocou tlačidla na prístrojovom paneli, na samotných dverách alebo na inteligentnom kľúči.

Technológia režimu X-MODE prevezme kontrolu nad motorom, prevodovkou, symetrickým pohonom všetkých štyroch kolies, brzdami a ďalšími súčasťami vozidla, aby vám pomohla prekonať nekvalitné cesty, klzké povrchy a aj najstrmšie kopce.

Lepšia aerodynamika nového Outbacku

Outback, v ktorom sa spája robustný vzhľad s inteligentnou aerodynamikou, je dokonale pripravený postaviť sa novým výzvam.

Jeho vzhľad naznačuje, že dokáže zvládnuť drsný terén, no zároveň je aj o 11% aerodynamickejší ako predchádzajúci model, čo prispieva k lepšej spotrebe paliva.

Subaru predstavilo v USA na Los Angeles Auto Show štúdiu "Impreza Sedan Concept". Nám sa páči, a vám?

Technológia EyeSight

Mimoriadne jazdné vlastnosti dopĺňa vysoký stupeň bezpečnosti. Novinkou je špičkový asistenčný systém EyeSight, ktorý slúži ako druhý pár očí. Pri zistení nebezpečenstva upozorní vodiča na prekážku a v prípade potreby aj aktivuje brzdy, aby sa predišlo nehode. Systém EyeSight zdokonaľuje úroveň bezpečnosti, znižuje záťaž na vodiča a zároveň zvyšuje váš pocit istoty v modeli Outback.

Registrace uživatele

Přihlásit se