Vianočná atmosféra sa stupňuje a prekvapenia pod stromčekom sa blížia! Až 20 z vás môže v našej sviatočnej súťaži vyhrať hodnotné ceny. Potešte seba aj rodinu a hrajte tu:

Facebookhttp://bit.ly/SKODA_Vianoce

Neviete, čo kúpiť na Vianoce pre svojich blízkych? Navštívte E-shop ŠKODA a vyberte niečo pre každého. Pretože myslíme na rodinu. Kliknite a zistite viac:

Welcome to SKODA E-shopShop SKODA E-shop online. E-shop for B2C customers from Slovakiahttp://bit.ly/ŠKODA-E-shop-SK

Wow... Pohon 4x4 za polovicu? Využite našu zimnú akciu a vytvorte si cestu aj tam, kde nie je. Čítajte a klikajte: bit.ly/4x4-za-polovicu

Pretože už o 14 dní sú tu VIANOCE, máme pre vás ďalšiu hádanku. Čo skrýva naša vianočná mašľa tentoraz?

Uhádnete, ako sa volá rally verzia modelu ŠKODA Fabia? Nápoveda: v prestížnych čínskych kontinentálnych majstrovstvách získala už šesť víťazstiev a tri tituly!

Vyhrajte úžasné vianočné PREKVAPENIA! Dokážte nám, že tohtoročnú zimu máte pod kontrolou a vyhrajte hodnotné ceny. Klikajte a získajte darčeky tu:

Facebookhttp://bit.ly/SKODA_Vianoce

Mikuláš, čo mi dáš? Počuli sme, že slovenský Mikuláš dnes rozdával sladkosti v tomto tátošovi. Čo priniesol VÁM?

Volám sa Superb. ŠKODA Superb. Som luxusná limuzína, ale keď je treba, viem sa oprieť do pedálov a ukázať výkon hodný obdivu. Ste aj VY pripravení na vianočnú jazdu snov?

Prvý decembrový deň je tu! Oddnes budeme každý týždeň hádať, aké vozidlo sa ukrýva za vianočnou stuhou. Čo to bude DNES?

Ďakujeme za vysokú účasť. Súťaž o hodnotné ceny je už ukončená. Prišiel čas potešiť výhercov a radovať sa z predčasných Vianoc. Pozrite si e-mailové schránky a zistite, či ste vyhrali práve VY!

Registrace uživatele

Přihlásit se