Venuj sebe alebo svojim blízkym originálny vianočný darček! Zapoj sa do súťaže a môžeš s PEUGEOT vyhrať deň s majstrom Slovenska v rally - jazdcom Rasťom Chválom a Peugeot 308 GTi od Peugeot Sport.

Viac info na

Nenechajte si ujsť šancu otestovať auto tak ako nikdy predtým!Zapojte sa do súťaže a môžete vyhrať VIP testovaciu jazdu a zmenu imidžu s horúcou novinkou značky – NOVÝM PEUGEOT 3008! Zmeníme Vás aj váš pohľad na šoférovanie.http://goo.gl/cW9Wbb

Prečítajte si ako dopadol dlhodobý test Peugeot 308 SW, s ktorým sa prešlo 10 tis. kilometrov.

Ako je hodnotený batožinový priestor,spotreba či pruženie?Viac o Peugeot 308 SW nájdete tu: goo.gl/vtEtZA

Dlhodobý test Peugeotu 308 SW: Čo sme o ňom zistili po prejdení 10-tisíc kilometrov? | Život.skKomfortné auto s priaznivým apetítom a objemným kufrom? S Peugeotom 308 SW sme zdolali 10 000 km a môžeme povedať, že tieto charakteristiky spĺňa.http://goo.gl/o8xEMQ

V roku 2016 bude PEUGEOT 2008 DKR16 od Peugeot Sport v bojovej nálade! Výzorom agresívna šelma sa stala ešte väčšia, rýchlejšia a výkonnejšia.

?#?Peugeot2008DKR? ?#?Dakar2016?

Odhaľujeme Nový ?#?PeugeotTraveller?, ktorý prvýkrát verejnosti predstavíme v rámci Autosalón Ženeva v marci 2016. Vy ho môžete vidieť medzi prvými Ako sa vám páči?

Video: goo.gl/lRN6U6

Ďalšou výzvou s ktorou sa popasoval Peugeot Sport Team : vytvoriť kompaktný koncept, s nezameniteľnou siluetou a s výkonom supercar . Tu # Peugeot308 R Hybrid .

Sébastien Loeb - Tím Peugeot Total:

"Iste, keď niečo robím, je mojím cieľom vyhrať a mojím cieľom je vyhrať jeden deň Dakar. Budem na tom makať a uvidíme."

# Peugeot2008DKR ?#?Dakar?

Nesmrteľný Peugeot 106! Kto si pamätá - palec hore, kto mal môže dať aj komentár

Zimné doplnky pre Vaše autíčko nájdete u autorizovaných predajcov Peugeot.

Viac info: goo.gl/ayAVHm

?#?akumulatory? ?#?stresnenosice? ?#?nosicelyzi? ?#?gumenekoberceky?

?#?peugeotservis?

Registrace uživatele

Přihlásit se