Mitsubishi Slovensko

Mitsubishi Slovensko
?#?NovaMitsubishiL200?

V aktuálnom Plus 7 dní vyšiel test Martina Domčeka s názvom „Iná liga“, v ktorom hodnotil našu novú L200.

?#?svetmitsubishi?

?#?novyoutlanderphev?

Aj v centrále Mitsubishi Motors Corporation v japonskom Tokiu sa už rozsvietil vianočný stromček, ktorý čerpá elektrickú energiu trochu netradičným spôsobom, konkrétne z batérie pohonu revolučného plug-in hybridného SUV Mitsubishi Outlander PHEV.

Nový Outlander PHEV s novou prednou maskou v tvare dynamického štítu s viac ako 100 konštruktérskymi a dizajnérskymi vylepšeniami na palube je prvým SUV na svete s elektrickým pohonom všetkých kolies. Iba v Európe bolo v priebehu dvoch rokov od jeho uvedenia na trh predaných 50 000 vozidiel. Vďaka unikátnej kombinácii 2 elektromotorov poháňajúcich prednú a zadnú nápravu a spaľovacieho benzínového motora s generátorom dokáže jazdiť úsporne a ekologicky v meste a súčasne dosahuje vynikajúci kombinovaný dojazd až 880 km. Maximálny výkon predstavuje až 200 konských síl a kombinovaná spotreba len 1,8 l / 100 km. Pohonný systém disponuje inteligentným systémom troch jazdných režimov: čisto elektrickej jazdy s dojazdom viac ako 52 km, sériovým generátorom podporovaným režimom a paralelným výkonným hybridným pohonom. Pre tieto vlastnosti je nový Mitsubishi Outlander PHEV vhodný pre každodenné presuny po meste ako aj pre aktívne využitie mimo neho.

Okrem unikátnej výzdoby Mitsubishi Motors Corporation v čase adventu myslí aj na tých, ktorí potrebujú pomoc. Preto vo svojej centrále zorganizovalo dobročinný bazár s použitými knihami, ktoré automobilka s tromi diamantami v logu zozbierala od svojich zamestnancov a členov miestnej komunity. Výťažok z predaja týchto kníh poputuje na obnovu krajiny po veľkom zemetrasení vo Východnom Japonsku v roku 2011.

Viac na: www.mitsubishi-motors.com/en/showroom/phev/

?#?svetmitsubishi?

?#?novyoutlanderphev?

Dnes končí klimatický summit Organizácie Spojených Národov (OSN) v Paríži, na ktorom Mitsubishi Outlander PHEV slúžil na prepravu delegácie Japonska na rokovania do Le Bourget ().

COP21 | United nations conference on climate changehttp://www.cop21.gouv.fr/en/

?#?novyoutlanderPHEV?

MITSUBISHI OUTLANDER PHEV

pokoril hranicu 50 000 predaných vozidiel v Európe

Tokio / Bratislava, 8. december 2015 – Iba 2 roky od zahájenia prvých dodávok vozidiel holandským zákazníkom v októbri 2013, unikátny plug-in hybridný model Mitsubishi Outlander PHEV opäť skóruje a obhajuje svoju pozíciu napredávanejšieho plug-in hybridného vozidla v Európe vďaka pokoreniu hranice 50 000 predaných vozidiel v regióne* (krajiny MME34 s výnimkou Ruska, Ukrajiny a Kazachstanu).

*Údaj k. 30. novembru 2015: 52 452 predaných vozidiel Mitsubishi Outlander PHEV

Sofistikovaný Mitsubishi Outlander PHEV, ktorý bol vo svetovej premiére predstavený na parížskom autosalóne v roku 2012, vstúpil do doposiaľ neprebádaného teritória a vytvoril tak úplne novú kategóriu mimo vyhranených hraníc tradičných segmentov vrátane konvenčných elektrických vozidiel. Outlander PHEV prináša svojim užívateľom ešte viac benefitov rozšírením ponuky o výhody vozidiel typu SUV segmentu D (samodobíjacie SUV s pohonom všetkých kolies a s dvojicou elektromotorov, niekoľko automatických režimov jazdy na elektrický pohon, plnohodnotných 5 miest na sedenie pri objeme batožinového priestoru až 463 l, atď ...).

A pozitívna reakcia európskych zákazníkov na seba nenechala dlho čakať, o čom svedčí fakt, že v mnohých krajinách sa stal Outlander PHEV najpredávanejším plug-in hybridným vozidlom na trhu vrátane takých krajín ako je Nemecko, v ktorom má automobilový priemysel veľmi silnú pozíciu či Veľká Británia, kde sa tomuto modelu dostalo pozornosti priamo od vedúcich osobností verejného života, keď v októbri predstavil londýnsky starosta Boris Johnson Nový Mitsubishi Outlander PHEV modelového roku 2016 v Tokiu, čím posunul jeho lokálnu komunikáciu do novej sofistikovanejšej roviny.

V krajinách teritória MME34 teraz Outlander PHEV predstavuje 15% z celkového objemu predaja značky Mitsubishi a 55% z celkového predaja modelu Outlander (údaje za január až november 2015).

Top 6 trhov pre Outlander PHEV v krajinách MME34 (kumulované predaje od uvedenia modelu na trh k 30. novembru 2015):

1. Holandsko 20 346 vozidiel

2. Veľká Británia 16 290 vozidiel

3. Švédsko 4 433 vozidiel

4. Nórsko 3 797 vozidiel

5. Nemecko 3 015 vozidiel

6. Francúzsko 1 594 vozidiel

Outlander PHEV modelového roku 2016 bol kompletne prepracovaný vrátane novej prednej masky v tvare dynamického štítu s viac ako 100 konštruktérskymi a dizajnérskymi vylepšeniami na palube. Outlander PHEV tak dláždi cestu budúcim generáciám modelov Mitsubishi Motors patriacim do rozrastajúcej sa rodiny štýlových kvalitných vozidiel typu SUV, ktorých hnacou silou je najnovší vývoj spoločnosti Mitsubishi Motors Corporation (MMC) v oblasti technológií elektrického pohonu, či už na čistý elektrický alebo plug-in hybridný elektrický pohon, súbežne s vývojom inovatívnych zážihových a vznetových motorov.

?#?novyoutlander?

Redaktori motoristickej relácie "Autosalón" z STV v teréne prevetrali Nový Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D Instyle. Ako dopadol ich test si mlžete pozrieť vo videu nižšie.

Nový Mitsubishi Outlander s viac ako 100 konštrukčnými a dizajnérskymi vylepšeniami prináša nový dynamický exteriér, svieži luxusný interiér a najmodernejšie technológie.

Nový Outlander je vybavený celým radom nových prvkov vrátane rozšírenia elektronicky riadeného pohonu všetkých kolies Multi Select o pokročilý systém S-AWC (Super-All Wheel Control) z ikonického modelu Lancer Evolution. Elektronicky riadený pohon všetkých kolies doplnený o systém S-AWC (Super-All Wheel Control) zahŕňa okrem iného systém aktívnej kontroly stáčania. S-AWC aktívne rozdeľuje hnací moment medzi predné kolesá vozidla s pomocou aktívneho elektronicky riadeného diferenciálu na prednej náprave a súbežne reguluje činnosť bŕzd aj posilňovača riadenia. Elektronicky riadený diferenciál kompenzuje rozdielne rýchlosti otáčania ľavého a pravého predného kolesa prostredníctvom elektronicky ovládanej spojky a reguluje tak prerozdeľovanie hnacej sily na prednú nápravu. Systém pracujúci ako aktívny diferenciál napomáha k jazdnej stabilite či už v priamom smere alebo pri prejazde v zákrutách.

Viac na

Mitsubishi Motors SR - Mitsubishi Outlander - PredstavenieMitsubishi Outlander - predstavujeme Vám najúspornejšie vozidlo v segmente SUV s pohonom 4x4 Mitsubishi Outlander.http://www.outlander.sk

Najpredávanejšie plug-in hybridné vozidlo v Európe Mitsubishi Outlander PHEV sa ujalo svojich nových diplomatických povinností, keď sa stalo oficiálnym vozidlom delegácie Japonska na klimatickom summite Organizácie Spojených Národov (OSN) v Paríži.

?#?NovaMitsubishiL200?

Úplne nová 5. generácia ikonického pick-upu Mitsubishi L200, ktorá prišla na slovenský trh túto jeseň, s prehľadom zvíťazila vo veľkom porovnávacom teste najčítanejšieho motoristického mesačníka AUTOMAGAZÍN (12/2015).

?#?mitsubishipajero?

MITSUBISHI PAJERO – šelma vypustená do terénu...

#NovaMitsubishiL200

Minulý týždeň sme v blate a v teréne popreháňali našu Novú L200 a nedá nám nepodeliť sa s Vami o zopár unikátnych záberov.

Mitsubishi L200 úplne novej 5. generácie je najlepším pick-upom triede, pretože má:

- najmenší polomer otáčania iba 5,9 m, najkratší rázvor osí kolies 3.000 mm a najkratšiu celkovú dĺžku 5.205 mm, čím sa stáva najlepšie manévrovateľným pick-upom v triede

- najdlhší interiér 1.745 mm, čo ju robí najpriestrannejším pick-upom v triede

- ako jediný model v triede pick-upov ponúka 2 typy pripojiteľného pohonu 4x4 s redukciou Easy / Super Select

- ako jediná pracuje s ľahkým hliníkovým motorom a variabilným časovaním sacích ventilov MIVEC

- v kategórii pick-up s objemom motora do 2,5l ponúka najvyšší výkon 113 kW, resp. 133 kW

- v kategórii pick-up s objemom motora do 2,5l ponúka najvyšší krútiaci moment 380 Nm, resp. 430 Nm

- najlepšia hodnota zrýchlenia z 0 na 100 km/h v triede 10,4 sec. resp. 11,8 sec. vo verzii s automatom

- motor má najnižší kompresný pomer v segmente 15,5:1

- karoséria má najnižší súčiniteľ odporu vzduchu v segmente Cd = 0,40

- najnižšia kombinovaná spotreba a emisie CO2 v triede 6,4 l/100km a 169 g/km

- najdlhší dojazd na jednu nádrž v triede až 1 172 km

- najnižšia prevádzková hmotnosť v kategórii, najvyššie užitočné zaťaženie a celková hmotnosť nákladu 1.945 kg, 1.035kg, 4.135 kg

- najvýkonnejšiu klimatizáciu v segmente

- revolučnú konštrukciu karosérie J-Line

Viac na:

Mitsubishi Motors SR - Nové Mitsubishi L200Mitsubishi L200 - přehled nabízených modelů Mitsubishi L200. Objevte modely typu pick-up 4x4 L200 Single Cab, L200 Club Cab, L200 Double Cab.http://www.mitsubishimotors.sk/modely/l2…

?#?novyoutlander?

Nový Mitsubishi Outlander očami motoristického novinára Maja Bónu z Plusky.

Ak sa objavíte s týmto autom, málokto z vašej partie mu odolá. Prečo by aj, keď sa za zábavou odveziete všetci naraz. Mitsubishi Outlander má totiž v kufri dvojicu výklopných sedadiel, takže namiesto batožiny môžete prepraviť aj ľudí. A keďže sme chceli vedieť, ako takéto auto jazdí, otestovali sme ho. Vybrali sme si najdrahšiu verziu Outlander 2,2 DI–D 4WD Instyle, ktorá je vybavená systémom S-AWC. Čo to vlastne znamená? Konštrukcia pohonu všetkých štyroch kolies bola inšpirovaná modelom Mitsubishi Lancer Evo. Predný diferenciál je aktívny, krútiaci moment rozdeľuje vektorovo medzi ľavú a pravú stranu. Rovnako aj pohon zadnej nápravy sa podieľa na športovejších jazdných vlastnostiach.

Mitsubishi Outlander má sedem miest: Odveziete celú partiu!Ak sa objavíte s týmto autom, málokto z vašej partie mu odolá. Prečo by aj, keď sa za zábavou odveziete všetci naraz. Mitsubishi Outlander má totiž v kufri dvojicu výklopných sedadiel, takže namiesto batožiny môžete prepraviť aj ľudí. A keďže sme chceli vedieť, ako takéto auto jazdí, otestovali sme http://www.pluska.sk/magazin/auto/11/

Registrace uživatele

Přihlásit se