Praktická a mimoriadne prispôsobivá! ?#?FiatPanda?

Model 500? Svetelný meč? Máme ich! Star Wars SILA SA PREBÚDZA v kinách od 17. decembra. Nech vás sila sprevádza! ?#?THEFORCEAWAKENS?

Ste zamilovaní? My tiež! Star Wars SILA SA PREBÚDZA bude v kinách od 17. decembra. Nech vás sila sprevádza! #THEFORCEAWAKENS

Začiatkom marca 2016 bude na slovenský trh oficiálne uvedený úplne nový rodinný sedan Fiat Tipo. Na Slovensku bude v ponuke v troch stupňoch výbavy a už v základnej výbave za 11.740 € je napríklad klimatizácia a rádio s USB. Viac tu: www.fiatpress.sk/press/article/566

Keď sa stretne tradícia a moderný dizajn. ?#?Fiat500X?

Je to rodinná záležitosť! Už sme si zarezervovali miesta na Star Wars SILA SA PREBÚDZA, ktorý bude v kinách od 17. decembra. A čo vy? ?#?THEFORCEAWAKENS?

Trošku farby na sivý pracovný deň

Proces je dnes síce trošku iný, ale vynikajúce profesionálne zručnosti a nadšenie pre našu prácu je tu stále! ?#?Fiat500?

Prichádza k vám rovno z Autosalónu v LA – predstavujeme automobil 500 Stormtrooper. Inšpirovaný ?#?StarWars? a upravený spoločnosťou Garage Italia Customs špeciálne pre značku Fiat. ?#?THEFORCEAWAKENS? v kinách od 17. decembra.

Registrace uživatele

Přihlásit se