Osobná starostlivosť alebo pohodlnosť automatickej umývačky? Ako umývate vašu Daciu?

Využite, že skutočná zima stále ešte neprišla a doprajte vášmu miláčikovi zimnú prehliadku. Prevencia je vždy istejšia a lacnejšia, ako riešenie prípadných problémov.

Pondelkové dobrodružstvo s Daciou: Zimné radovánky nemusia byť len na snehu. V Berlínskej ZOO môžete vidieť až 1 500 druhov zvierat, čo z nej robí v tomto parametre svetovú jednotku. A nie je to vôbec ďaleko, ak zvolíte vhodný rodinný odvoz, napríklad model Sandero Stepway.

Takže takto tento rok Mikuláš rozvážal sladkosti...

Ako pristanú Dusteru tieto nové kolesá?

Autá zo série Celebration sú jednoducho obľúbené. Ak jedno chcete pre seba aj so zimnými pneumatikami, ponáhľajte sa, zajtra už môže byť neskoro.

Pondelkové dobrodružstvo s Daciou: Viete, kde v Európe nájdete najlepšiu kaviareň? Albert Einstein či Picasso obľubovali Café Odeon v Zürichu. Keď sa tam so svojou Daciou vyberiete na výlet, môžete nám napísať, či s nimi súhlasíte.

Akú známku by ste v škole dali farbe Zelená Altai, ktorou sa môže pochváliť nový Duster pre rok 2016?

Pondelkové dobrodružstvo s Daciou: Chcete si užiť luxusné kúpele aj koncom novembra a nechcete chodiť ďaleko? Dnešný tip je potom pre vás! Széchenyiho kúpele v Budapešti sú rajom na dosah ruky. Respektíve na dosah jazdy modelom Dacia Dokker.

Registrace uživatele

Přihlásit se