Auto Motor a Šport - Slovensko

Auto Motor a Šport - Slovensko
Dokáže nová Toyota Tacoma nahradiť Chucka Norrisa? V tomto duchu sa nesie najnovšia reklama japonskej automobilky na ich najnovší pikap. Video začína pohľadom na Chuckovu každodennú rutinu (relaxačné rozbíjanie tehál holými rukami), keď ho zrazu preruší majiteľ Toyoty s prosbou o podpis.

Pozrite si hrdinského Chucka Norrisa v novej reklame na Toyotu!- Autoviny.skhttps://www.autoviny.sk/novinky/118521/p…

Škoda Octavia RS 245 je zaujímavé a celkom výkonné vozidlo. Martin Koči je talentovaný mladý automobilový pretekár, ktorý žne úspechy v rely. So Škodou Octavia RS sme za ním zašli, aby nám povedal svoj názor na auto a na svojich obľúbených tratiach nám ukázal, čo dokáže.

CESTOPIS: Zákruty východu s Octaviou RS 245!- Autoviny.skŠkoda Octavia RS 245 je zaujímavé a celkom výkonné vozidlo. Martin Koči je talentovaný mladý automobilový pretekár, ktorý žne úspechy v rely. So Škodou Octavia RS sme za ním zašli, aby nám povedal svoj názor na auto a na svojich...https://www.autoviny.sk/reportaze/118520…

Elegantný Citroën nám bude chýbať.
My len dúfame, že nástupca nebude SUV s plastom na dverách, ale plnohodnotný zástupca strednej triedy v klasickom prevedení.

Lúčime sa s Citroënom C5, jeho výroba oficiálne skončila- Autoviny.skA s ním aj hydropneumatické odpruženie vo vozidlách tejto značky.http://autoviny.sk/novinky/116932/lucime…

Registrace uživatele

Přihlásit se