BMW je radosť z jazdy a maximálna spokojnosť. Tvrdí to aj Matej Valent, ktorý nám poslal fotografie svojho v poradí druhého BMW. My len dodávame, že rovnaké hodnoty v pokrokovom prevedení s mimoriadnou dávkou expresívnosti reprezentuje aj nové BMW X5: bit.ly/1OI28XP

?#?BMWstories?

Dokonalá BMW kombinácia a pár slov, ktoré nám poslal Matt Easa Uríček: "V prvom rade by som chcel poďakovať kamarátovi Mattymu že ma pred vyše 2 rokmi naviedol na BMW. 528mičku som kúpil ešte za čias strednej školy. Dnes je to už nejaký piatok s ňou, a neviem si predstaviť, že by som ju mal niekedy dať preč. Snáď jedine za inú E39, alebo 38 740. Pretože s týmto autom je cesta cieľom :)"

?#?BMWstories?

BMW X5 už 3 generácie poskytuje mimoriadny luxus, inteligentné technológie, jazdnú dynamiku spojenú s efektivitou, komfort a všestrannosť na ceste aj v teréne. Dokazujú to aj slová a foto Petra Petraníka: "BMW X5 som si vybral kvôli bezpečnosti na cestách, na ktorých zároveň vzbudzuje pozornosť. Má vynikajúce jazdné vlastnosti a aj interiér v tejto výbave hovorí za všetko."

?#?BMWstories?

Nové BMW X1

Bezhraničné a spontánne. Nová cesta namiesto zabehnutej rutiny.

Nájdite najkrajšiu podobu slobody na:

BMW X1: PrehľadÚnik od všednosti: BMW X1.http://bit.ly/1Oi2yiV

BMW radu 7 Ladislava Mlacáka má 17 rokov a napriek rokom nestratilo nič na svojej jedinečnosti a luxusnej kráse.

?#?BMWstories?

Budúcnosť luxusu je v detailoch. Dokazujú to aj fotografie Martina Cypriana. Viac o komforte, inovatívnosti a dokonalej estetike nájdete na:

?#?BMWstories?

?#?BuducnostLuxusu?

BMW radu 7 Sedan: PrehľadBMW radu 7 Sedan. Budúcnosť luxusu.http://bit.ly/1JgMAHE

Zajtra je tu december. Vonku sú už dávno nízke teploty a náročné jazdné podmienky kladú na vaše BMW tie najvyššie nároky. Pripravte vaše BMW na zimné obdobie a nechajte ho dôkladne skontrolovať našim servisným špecialistom. Aby ste vždy mohli jazdiť bez starostí.

Viac na: bit.ly/1NUFyX3

Srdcovka Norbiho Bakoša: BMW radu 3 320d 130kw e91 z roku 2008 má najazdených 322 tisic km. Nikdy ho nesklamalo a ako Norbi hovorí: "Stav auta nezodpovedá kilometrom :)"

?#?BMWstories?

Registrace uživatele

Přihlásit se