Audi TT a Audi R8 spája viac, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Vyrazte vpred a nenechajte sa tento týždeň ničím zastaviť.

Ďalšia recenzia nového Audi A4, ďalšie mimoriadne pozitívne ohlasy – tentoraz z dielne Topspeed.sk. Prajeme príjemné pozeranie.

Takto vyzerá nový monopost Audi R18, ktorý bude nasadený v nadchádzajúcej sezóne seriálu WEC aj v legendárnych 24h pretekoch v Le Mans. Je výkonnejší, ekektívnejší a pripravený bojovať o majstrovský titul.

Sviečky sú fajn, ale keď ste priekopníkom vo vývoji svetelných technológií, vidíte adventný veniec v úplne inom svetle.

Photo by: Snabshod Photography

Keď niekto povedal, že hybridné autá na každodenné jazdenie musia byť nudné, tak určite ešte nesedel v Audi A3 Sportback e-tron.

Rasťo Chvála sa na prvých pár minút posadil za volant nového Audi A4 Limuzína a nešetril chválou. Už sa tešíme na jeho celú recenziu.

Vzletová rýchlosť lietadla Airbus A320 je približne 275 km/h. To znamená, že pri jeho štarte by bolo Audi R8 V10 plus ešte o 55 km/h rýchlejšie.

Photo by: Auditography - Unique Audi photography

Evolúcia systému Audi piloted driving pokračuje a prototyp “Robby” vychádzajúci z modelu Audi RS 7 Sportback zdolal ďalšiu trať s rekordnými časmi. Tentoraz to bol španielsky okruh FAST Parcmotor pri Barcelone s najlepším časom na kolo 2:07.67. Niečo nám však hovorí, že šampanské pre víťazov tohto pilota nepoteší.

Adam Slobodník je šikovný fotograf, ktorý si tento raz vzal na mušku jedno staršie, no stále rovnako neodolateľné Audi TT.

Registrace uživatele

Přihlásit se