Najzaujímavejšie články týždňa zo slovenských automobilových médií (28.8.2017)

Európska únia naďalej tlačí na slovenské špedičné spoločnosti a ďalší futuristický koncept mestskej hromadnej dopravy. Most cez diaľnicu D1 pri Blatnom je od dnešného dňa otvorený a dve podivné a fantastické správy z Ingolstadtu. Teda, z Audi. Vitajte pri výbere najzaujímavejších a najdôležitejších článkov uplynulého týždňa.

Podkapotou.zoznam.sk: Závery summitu zo Salzburgu vnímajú slovenskí dopravcovia so znepokojením

"Kovbojka" súvisiaca s minimálnou mzdou pre vodičov v členských krajinách EÚ pokračuje. Salzburgský summit však pre slovenských podnikateľov v oblasti špedície rozhodne nedopadol pozitívne.

Auto.HNonline.sk: Most nad diaľnicou D1 pri Blatnom konečne otvoria. Vodiči si však nevydýchnu

Nočná mora vodičov dochádzajúcich do Bratislavy po diaľnici D1 sa začína pomaly rozplývať. Od dnešného dňa je oficiálne otvorený most cez diaľnicu D1 pri Blatnom. Obmedzeniam však rozhodne ešte na pár mesiacov neodzvonilo.

Autofans.sk: Audi a Alta Devices: Dotyk slnka

Energia je bez akejkoľvek debaty najdôležitejším elementom okolo nás. Snažíme sa jej vyrobiť čo najviac za čo najmenej a posledné desaťročia aj čo najčistejšie. Audi plánuje pokrývať karosérie svojich áut solárnymi panelmi. Celé karosérie.

Auto.Pravda.sk: Gyrobus: Zachráni dopravu v mestách autobus na dvoch nohách? Postaviť sa dá

Jediným dopravným prostriedkom v mestách, ktorý je imúnny voči zápcham a dopravným kolapsom, je bez debaty metro. Čo majú však robiť mestá, ktoré sú upchaté z vrchu po spodok? Nový koncept ukazuje budúcnosť efektívnej a voči zápcham imúnnej MHD.

Autoviny.sk: Audi prišlo s novým označovaním svojich modelov, ktoré nedáva žiadny zmysel. Posúďte sami!

Začalo s tým BMW, pokračoval Mercedes-Benz a nezmyselné značenia motorizácií nájdete už aj na modeloch značky Jaguar. Audi sa snaží spraviť s označením svojich motorizácií poriadok, no výsledný počin pripomína skôr značenie bielej techniky.

< Najčítanejšie články týždňa [SK]

Registrace uživatele

Přihlásit se