Najzaujímavejšie články týždňa zo slovenských automobilových médií (25.9.2017)

Ďalší týždeň je za nami a slovenský automobilový web šliapal opäť na plné obrátky. Volkswagen chystá na nitriansky autosalón niekoľko premiér, Autofans otestovali prvú generáciu Mercedes-Benz SL s výnimočným motorom a Autogrip už asi 40-ty Ford Mustang. Prečítajte si britský rebríček spoľahlivosti značiek a ako sa stať negatívnou hviezdou internetu vďaka arogantnému manévru. Prečítajte si výber najzaujímavejších článkov týždňa.

Autofans.sk: Mercedes-Benz 190 SL: Víkendový klasik

Mercedes-Benz SL je ikona. Áno, je to otrepaný výraz, no žiadnemu autu titul "roadster" nepatrí viac, ako SL-ku. Trieda stuttgartskej automobilky, ktorá je staršia ako vrcholná S-Klasse, zavítala do redakcie Autofans. Dojmy z jazdy na 190SL prináša Martin Ruisl.

Podkapotou.sk: Volkswagen pripravil do Nitry tri zaujímavé premiéry

Tečú vám sliny pri pohľade na všetky tie nádhery z Frankfurtu? Síce sa renomovaný nemecký autosalón strieda s tým parížskym, my máme na Slovensku autosalóny rovno dva. Volkswagen prichádza s prvou pozvánkou na autosalón v Nitre  má nachystaných zopár áut, ktoré vás budú rozhodne zaujímať.

Auto.HNonline.sk: Drahšie nemusí znamenať vždy lepšie. Toto sú najkvalitnejšie značky áut

Kvalita nie je vždy o cene. Dokazujú to napríklad zvolávacie akcie veľkých automobiliek, či škandalózna kvalita vozov Mercedes-Benz z konca 90-tych rokov. Pozrite si rebríček kvality áut jednotlivých značiek od renomovanej agentúry J.D.Power.

Autoviny.sk: Komplikácia videí od slovenskej polície: niektoré priam šokujú

Rusko, Amerika a India. Tieto 3 krajiny dodávajú svetu najväčší podiel šialených videí zo svojich ciest. U nás však tiež nie je núdza o bláznivé kúsky na cestách a hromada z nich bola zachytená na video. Redakcia slovenského magazínu Auto, Motor & Šport pripravila kompiláciu toho najlepšieho z našich slovenských paluboviek.

Autogrip.sk: Test Ford Mustang EcoBoost: Pravý Európan

Ako si Európa domestikovala divokého Mustanga? Nuž, o svojom. So štvorvalcom pod kapotou. Mustang EcoBoost však zdieľa motor s jedovatým Focusom RS. Ešte stále vám vadí downsizing?...teda, minimálne ten zvuk, hm.

Autor: VB

< BLINNKER magazín [SK]

Registrace uživatele

Přihlásit se