Clarkson, Hammond a May Clarkson, Hammond a May

Clarkson, Hammond a May

Clarkson, Hammond a May

Nejnovější témata top témata moje oblíbené témata nejvíc komentované témata
Forum Commander52 bodů

Peter Pleško

Peter Pleško

před 2 roky

Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf

Vyhození Clarksona bylo tou nejhloupější věcí, co jsem viděl, říká jeho nový šéf

zvětšit fotografii

Conrad Riggs neučinil převratný objev, bez okolků ale řekl to, co všichni dobře víme. Tedy že Top Gear nebyl o jeho formátu, ale o Clarksonovi a spol.

Premiéra první epizody druhé řady The Grand Tour se nezadržitelně blíží. Očekávat tedy můžeme příchod nových upoutávek, stejně jako ohlasy ze zákulisí. S jedním se přihlásil šéf televizní divize Amazonu Conrad Riggs, který víceméně blahořečil BBC, že udělala tu nejhloupější věc, jakou udělat mohla. Tedy že vyhodila Jeremy Clarksona z pořadu Top Gear. Z kolegiality pak následně opustili loď, jež se v té době začala potápět, i James May a Richard Hammond.„Bylo to stejné, jako kdybyste vyhodili Oprah z The Oprah Winfrey Show,“ uvedl Riggs. „Myslím, že to byla nejhloupější věc, jakou jsem kdy viděl, že televizní stanice udělala. Pro nás to ale byla skvělá příležitost, neboť on je globální hvězdou,“ pokračuje ve svém komentáři šéf Amazon TV. De facto přitom říká přesně to, co si všichni myslí - jen jako první z velkých manažerů to řekl zcela otevřeně.

„Ta show ve skutečnosti nebyla o formátu. Byla o něm a o Jamesi Mayovi a Richardu Hammondovi. Ti tři by pravděpodobně mohli udělat pořad o vaření, a i ten by se stal úspěšným,“ pokračuje dále v oslavě populární trojice Riggs. Má přitom naprostou pravdu, jak dokládá třeba video na YouTube, na kterém se Clarkson snaží sestavit poštovní krabici a jež mělo větší sledovanost než Top Gear bez něj.

Nemalou sledovanost pak jistě má i samotný pořad The Grand Tour, ačkoliv v tomto ohledu bohužel přesnými čísly posloužit nemůžeme - Amazon je k dispozici nedává. Jelikož ovšem vrcholný management na show i jeho aktéry neustále pěje chválu, dá se předpokládat, že se jim příchod populární moderátorské trojice vyplatil, a to i přesto, že gáže jednotlivých aktérů rozhodně není malá.

Závěrem pak jen můžeme dodat, že Clarkson se již zcela vypořádal se zápalem plic, který jej měl nedávno dokonce ohrožovat na životě. Lékaři měli být jeho rychlým uzdravením překvapeni, zvláště proto, že Jezza je silný kuřák. On sám se sice dušuje, že cigarety jeho stav nikterak neohrožují, nicméně i přesto - možná raději i preventivně - prý snížil svou dávku 40 cigaret denně.
Zdroj: Daily Star - autoforum.cz Petr Prokopec

Forum Commander52 bodů

Peter Pleško

Peter Pleško

před 2 roky

Clarkson výroky

"Suzuki Wagon R sa nechcete len vyhýbať. Chcete sa mu vyhýbať ako nechránenému sexu s etiópskym transvestitom."

Forum Commander52 bodů

Peter Pleško

Peter Pleško

před 2 roky

Clarkson výroky

"Vlatniť v minulosti TVR bolo ako vlastniť medveďa. Bolo to super kým vám neodrhlo hlavu, čo aj urobilo."

Forum Commander52 bodů

Peter Pleško

Peter Pleško

před 2 roky

II. séria

Amazon by sa rád pustil do druhej verzie THE GRAND TOUR, ale problémom je nedoliečený (po havárií) Hammond. Prajem mu skoré uzdravenie a dúfam, že sa dočkáme vysielania nadabovanej I. série na našich obrazovkách. Zatiaľ len na internete s titulkami (napr. tu the-gt.cz/) .

Registrace uživatele

Přihlásit se