Škoda Roomster náhodou skvelé auto Škoda Roomster náhodou skvelé auto

Škoda Roomster náhodou skvelé auto

Škoda Roomster náhodou skvelé auto

Nejnovější témata top témata moje oblíbené témata nejvíc komentované témata
Forum candidate5 bodů

Anna Honekova

Anna Honekova

před 2 roky

Škoda Romster

Predám auto plyn

Forum candidate bodů

Miroslav Peterka

Miroslav Peterka

před 3 roky

Keď mi v roku 2009 dosluhovala Felícia combi 1,6 i 55kW rozmýšľal som o dačom novšom a nie moc vzdialenom

Keď mi v roku 2009 dosluhovala Felícia combi 1,6 i 55kW rozmýšľal som o dačom novšom a nie moc vzdialenom.Voľba padla na škodu Fábiu combi 1.6 16V 77kW druhej generácie.Nakoľko nový kus vo výbave vyšiel okolo 16000 EUR čo pre mňa bolo nemyslitelné,čakal som na dáky ľahko ojazdený kus s cenou do 10000 EUR ,no ten nie a nie prísť.Našlo sa pár kusov,no väčšinou základná výbava i motor,kedže to malo byť rodinné auto s kufrom a chodím i viac naložený hľadal som ďalej.

V jednom bazári sa konečne objavil ten hľadaný kus.Všetko sedelo motor 1.6 16V 77kW vek 2roky a mesiac servisná kniha najazdených cca 44500km,piesková metalíza,výbava Comfort,hliníkové disky Avior a cenou 9290 EUR.Pochádzalo z Rohožnika týmto pozdravujem jeho bývalú majiteľku??

Ale jedno nesedelo nebola to Fabia combi ale Roomster.Vtedy som počúval o tomto aute,že vyzerá divne,no všetko od ľudí čo nemali žiadnu skúsenosť a ani v ňom nesedeli.Dobre,že tieto názory ma neodradili a toto vozidlo som kúpil.Zadné sedačky vario flex,530 l kufor do ktorého vojde 8 ks 15kg zeleninárskych prepraviek bez nutnosti posúvať sedačky a ešte ostane priestor.Skúste ich dostať do fábie combi ??.

Proste chcem tým povedať,že je praktickejšie a kúpou tohoto vozidla som urobil naozaj dobre.Dodnes ho vlastním a som spokojný.

Dúfal som,že Škodovka bude pokračovať vo vývoji tohoto typu a prinesie ďalšiu generáciu,donedávna sa v médiách objavovali články a fotky maskovaného Roomstru2,no po prieskume trhu od toho upustila ?? Určite by bolo dosť záujemcov o novú generáciu a ja medzi nimi.

Registrace uživatele

Přihlásit se